KPSS KURSU

Ankara KPSS Kursu

kpss kursları ankaraProgramın Amacı:
KPSS kursumuzun amacı siz değerli öğrencilerimiz en iyi şekilde sınava hazırlamak ve hedeflerine ulaşmasını sağlamaktır. Etika Eğitim, butik eğitim anlayışıyla kalabalık sınıflarda kaybolmamızı istemez. Sınıflarımız mevcudu maksimum 12 kişidir.
KPSS’ de birebir çözümler sunuyoruz. Her bireyin öğrenme hızı ve düzeyi farklıdır. Öğrencilerin öğrenmeye olan ilgi ve dikkatleri de eğitimlerinde bizim için çok önemli.

Etika Eğitim, sınav hazırlık gruplarında; grup içerisinde öğrenmedeki bireysel farklılıkları takip ederek her öğrencinin öğrenme düzeyini arttırır. Bunu şu şekilde açıklayabiliriz:

 • Öğrenci tüm derslerde öğrenme düzeyleri takip edilir.
 • Öğrenmenin gerçekleştiğini görmek için dönütler alınır ( Yaprak testler, taramalar, deneme sınavları.. vb.)
 • Başarısız konular tespit edildiğinde
 1. Başarısızlığın nedeni bulunur.
 2. Öğrenciye çözüm yolları sunulur.
 3. Tekrarlar yapılır (Birebir özel ders  öğrencinin öğrenme hızı ve öğrenme düzeyine göre.)
 4. Tekrar dönütler alınır ( Yaprak test, klasik sorular, deneme ve taramalarla konunun anlaşılıp anlaşılmadığı ortaya konur. Konu anlaşılmadıysa yeni çözümler bulunur.)
 • Motivasyon, algı çalışmaları yapılır
 • Doğru hedeflere doğru yollardan ulaşması için iyi bir rehberlik yapılır.

Kurumumuz öğrenci merkezli eğitim anlayışla eğitim vermektedir. Öğrenci merkezli yaklaşım; programın ya da modülün sonunda öğrencilerin kendilerinden beklenilen yeterliliklerden neleri yapabildikleri ile ilgilenmektedir. Bizler öğrencilerimizin hedef belirlemelerinde, hedeflerine ulaşmada karşılaştıkları zorlukları çözmede yol göstericiyiz.

KPSS KURSU

 • 355

  Toplam Saat:

  BİLGİ AL
  KAYIT OL

 • Kimler Katılmalıdır?

  Lise mezunları
  Ön lisans mezunları
  Lisans mezunları

Koordinatör

 1. Before
 2. After

Taner Aktaş

Türk Dili ve Edebiyetı Öğretmeni Öğretmeni – Hızlı Okuma Eğitmeni

 • Taner Aktaş

  Kordinatör

  Mesaj

 • Size özel eğitim programlarıyla başarmak elinizde.

KPSS KURS PROGRAM İÇERİĞİ

KPSS KURS GÜNLERİ

HAFTA İÇİ: PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA

09:30 – 13:30

18:30 – 21:40

HAFTA SONU: CUMARTESİ-PAZAR

17:30 – 21:40aLES

KPSS DERS SAATLERİ

Matematik Konu Anlatım Dersi 75 Saat
Tarih Konu Anlatım Dersi 60 Saat
Türkçe Konu Anlatım Dersi 40 Saat
Coğrafya Konu Anlatım Dersi 40 Saat
Vatandaşlık Konu Anlatım Dersi 30 Saat
Geometri Konu Anlatım Dersi 20 Saat
Çağdaş Türk ve Dünya Tarihi Dersi 20 Saat
50 Saat Dönem Sonu Genel Tekrar Dersleri 50 Saat

Hızlı Okuma ve Sınav Teknikleri 20 Saat

Toplamda Konu Anlatım Dersleri 320

KPSS DERS MATERYALLERİ

KPSS KONU ANLATIMLI KİTAPLAR

KPSS ÇIKMIŞ SORULAR

KPSS  SORU BANKASI

KPSS DENEME SINAVLARI

KPSS YAPRAK TESTLER

HIZLI OKUMA VE SINAV TEKNİKLERİ

KPSS kurslarımıza katılan tüm öğrencilerimize hızlı okuma ve sınav teknikleri eğitimi verilecektir. Taner Aktaş tarafından verilen eğitimlerimizle sınavlardan zaman kazanacak uzun sorular sıkıcı gelmeyecek.

Hızlı okuma kursumuz hakkında detaylı bilgi için linki tıklayınız. Hızlı okuma ve sınav teknikleri kursu, KPSS kurslarına kayıt yaptıran tüm öğrencilerimize ücretsiz verilecektir.

Toplam Ders Saati: 30 saat

(Paragraf soruları başta olmak üzere soru çözümlerinde dikkat edilecek noktaları iyi öğreneceksiniz.)

KPSS Kursu

Yıllardır eğitim sektöründe köklü değişikliklerle rakiplerinden ayrılan bir eğitim merkeziyiz.  Akademik, bilişim, yabancı dil, meslek kursları gibi birçok ihtiyaç duyulan eğitimleri bünyesine dahil etmiş bir kurs merkezi olarak hizmet vermekteyiz.  Söz konusu olan eğitimler, örgün olarak verilebildiği gibi isteyen kursiyerlerimiz için uzaktan eğitim merkezimiz sayesinde interaktif olarak da verilebilmektedir.

Avrupa Bazlı Sistematik Eğitim Modeli olan ABSEM eğitim modelini benimseyen eğitim merkezimiz bu eğitim modeli sayesinde öğrencilerin akademik yeteneklerini, kişiliklerini, öğrenme stillerini, bilgi birikimlerini ve deneyimlerini test ederek, onlara en uygun eğitim programını uyguluyoruz.

KPSS Kursumuz Kişisel Potansiyeliniz Geliştiriyor

KPSS Kursu olarak öğrencilerimizin kişisel potansiyelini ve yeteneklerini sonuna kadar geliştirmelerine imkan sağlayarak onları kazanılan ve kazanan bireyler olarak yetiştirmek istiyoruz.

Kurumumuz ülkemizin örnek olarak gösterilen kurumları arasında yer almaktadır. KPSS Kursu ( KPSS kursları) olarak hedeflerimiz;

 • Öğrencilerimizi; irdeleyen, doğru bilgiye hızlı bir biçimde kendi ulaşabilen ve aldığı bilgiyi akıl süzgecinden geçirerek özümseyen kişiler olarak yetiştirmek.
 • Öğrencilerimizin kişi olarak sorumluluk almalarına ve problem çözebilme becerisini kazanmalarına katkı sağlamak
 • Öğrencilerimizin başta kendilerine daha sonra da diğer kişilere saygı duyan, sosyal hizmet duygusu gelişmiş, zamanını iyi değerlendiren, duygularını net bir şekilde aktarabilen, fiziksel ve ruhsal açıdan sağlıklı olmanın önemini kavramış kişiler olarak yetişmelerini sağlamak.
 • Öğrencilerimizin teknolojiyi benimsemelerini sağlamak, eğitim ve iş hayatında teknolojiyle iç içe olmanın artılarından faydalanabilmelerine imkan tanımak.
 • Öğrencilerimizi ulusal ve uluslararası problemler üzerinde düşünmeye, araştırmaya ve çözüm önerileri üretebilmeye yönlendirmek.
 • Öğrencilerimizin akademik hayatlarında ilgi, ihtiyaç ve yeteneklerine uygun seçimler yapmalarına yardımcı olmak.
 • Her alanda kendine güvenen ve yetkin, çok boyutlu düşünebilen, donanmış, toplumsal sorumluluk bilincine sahip bireyler yetiştirmek.
 • Eğitim ve öğretime yaklaşımımızı öğrenci odaklı bir anlayışla, her kişinin farklı olduğunu kabul ederek belirlemek.

KPSS Kursu Ders Programı

Eğitim merkezimizde yoğun bir ders programı, etüt ve kamp dönemi verilmektedir. KPSS Kursu (KPSS Kursu Ankara) alanında deneyimli, uzman, sınav formatına hakim, bu alanda çok iyi tanınan uzman eğitimcilerimiz tarafında yürütülmektedir. Kurumumuzda elbet size uygun bir program vardır. Hafta içi ya da hafta sonu programlarımıza katılmak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçin.