Hızlı Okuma

 1. Before
 2. After

Programın Amacı:

HEM OKUMA HEM DE ANLAMA HIZINIZ ARTSIN ! SINAVLARDA ZAMAN ÖNEMLİ

TEOG, YGS-LYS, KPSS, DGS, ALES, YDS’ ye hazırlanan öğrencilere yönelik etkili hızlı okuma yanında öğrendiklerini sınavlarda uygulamaları için sınav teknikleri eğitimi vermekteyiz.

ETKİN HIZLI OKUMA VE SINAV TEKNİKLERİNDE ETİKA EĞİTİM

Uzun yıllar farklı isimde eğitim veren kurumumuz franchise sistemlerinin eğitim anlayışını geliştirememesi, kendilerini ve kullandıkları sistemi yeniliyememesi, kursiyerlere olan maliyetleri arttırmaları, eğitim verdikleri kurumlarda aynı kaliteyi sağlayamamaları, ticari kaygılardan dolayı kaliteden ödün vermeleri ve bu işi sadece maddi çıkar olarak görmelerinden dolayı yeni bir anlayış ve yeni bir isimle tamamen öğrenci merkezli eğitimlerimize devam etmekteyiz.

Hızlı okuma ile ilgili detaylı bilgi için linki tıklayınız.

ETKİN HIZLI OKUMA VE SINAV TEKNİKLERİ KURSU PROGRAM İÇERİĞİ

Hızlı okuma dikkatin ve anlama gücünün çok yüksek olduğu, zihnin son derece elâstik bulunduğu büyük disiplin isteyen anlayarak bir okuma şeklidir. Yani hızlı okuma, çok hızlı ve net görme biçimidir. Gözlerimizin, görme konusunda eğitimli olmasını sağlamaktır. Hızlı Okuma tekniği, çeşitli göz egzersizleri vasıtasıyla, gözün algılama kapasitesini ve duraklama esnasında gözün okuma alanını geliştirme temeline dayanmaktadır. Yani önce HIZLI VE NET GÖRMEYİ öğretebilmektir.

Ahmet Yaşar Zengin

ETKİN HIZLI OKUMA VE SINAV TEKNİKLERİ

Etkin hızlı okuma ve sınav teknikleri eğitimlerimize başlamadan önce kursiyerlerimizin okuma alışkanlıkları ile ilgili bir anket yapılır ardından da okuma hızla ölçülür. Daha sonra kursumuzla ilgili bilgilendirme yapıldıktan sonra aşağıdaki çalışmalar planlamalara göre yapılır.

HIZLI OKUMA VE SINAV TEKNİKLERİ

 • 20

  Toplam Saat:

  BİLGİ AL
  KAYIT OL

 • Kimler Katılmalıdır?

  İLKÖĞRETİM 3 SINIFTAN İTİBAREN HERKES KURSLARIMIZA KATILABİLİR.

Koordinatör

 1. Before
 2. After

Taner Aktaş

Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni – Hızlı Okuma Eğitmeni

 • Taner Aktaş

  Kordinatör

  Mesaj

 • Size özel eğitim programlarıyla başarmak elinizde.