Hakkımızda

hızlandırılmış dgs kursuHakkımızda

Uzun yıllar farklı isimde eğitim veren kurumumuz franchise sistemlerinin eğitim anlayışını geliştirememesi, kendilerini ve kullandıkları sistemi yenileyememesi, kursiyerlere olan maliyetleri arttırmaları, eğitim verdikleri kurumlarda aynı kaliteyi sağlayamamaları, ticari kaygılardan dolayı kaliteden ödün vermeleri ve bu işi sadece maddi çıkar olarak görmelerinden dolayı yeni bir anlayış ve yeni bir isimle tamamen öğrenci merkezli eğitimlerimize devam etmekteyiz.

Etkin hızlı okuma ve sınav teknikleri eğitiminde ve diğer eğitimlerde bilinçli velilerin ya da bireylerin eğitim planlamalarında araştırmacı olduklarını marka isimler yerine marka eğitmenlere gittiklerini gördük. Bugüne kadar kurumumuzda eğitim alan binlerce kişinin memnuniyeti sayesinde çok iyi fısıltı reklamı oluşturduk ve bu sayede franchising sisteminden çıkıp kendi eğitim sistemimizle yola devam etmeye karar verdik.

Her birey farklı ve özeldir. Bireysel farklılıkları dikkate alan kurumumuz öğrenme ve anlama hızınıza göre göre bireysel eğitimler planlamaktadır. Ethica Language School markasıyla dil eğitimlerinde farklılık yaratan kurumuz öğrenci ve aile danışmanlığı olmak üzere sınavlara yönelik butik tarzda diyebileceğimiz bireyselleştirilmiş eğitimler dışında hızlı okuma ve anlama; dikkat, hafıza, zeka odaklanma geliştirici eğitimler disleksi, öğrenme bozukluğu, dikkat dağınıklığı, akıl oyunları eğitimleri yanında kişisel gelişim eğitimleri ve kurumsal eğitimler verilmektedir.

Bilişsel Akademi

Akademik anlamda kendinizi geliştirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Dikey Geçiş Sınavı (DGS) kapsamında nitelikli bir öğretim hizmeti almak istiyorsanız; tam da adresindesiniz. Akademik sınav hazırlık sürecine destek olmak amacıyla hizmet sunan bir eğitim kurumuyuz. Bu sayede Dikey Geçiş Sınavı kapsamında son derece nitelikli bir kurs hizmetini sizlerle buluşturuyoruz.

Sonuç odaklı bir eğitim sistemine sahip olan kursumuz, etkin çözümler üretme noktasında da son derece başarılıdır. Bu sayede DGS’ de uzman personellerimizle her zaman yanınızdayız. Etkileşimli sınıf ortamları oluşturarak; kursiyerlerimizin kalıcı öğrenme sağlamalarına destek oluyoruz. Böylece DGS sonrasında da işlerine yarayabilecek bilgileri kursiyerlerimize sunuyoruz.

Kursumuz sadece DGS alanında değil; ALES, KPSS ve YÖS alanlarında da etkili bir öğretim hizmetini sizlerle buluşturuyor. Bu sayede sonuç odaklı bir anlayış içerisinde sınavlardan başarılı olmanızı sağlıyoruz. Öğrencilerimizin geleceklerini inşa etmeleri noktasında onlara destek olmaktan gurur duyuyoruz. Siz de DGS, KPSS, YÖS ve ALES alanlarında kaliteli bir destek almak isterseniz; her zaman yanınızdayız.