DGS

 

ankara butik dgs dershaneleri

DGS Nedir

Her yıl ÖSYM tarafından yapılan DGS Dikey Geçiş Sınavı Ön lisans bölümlerinden mezun olmuş ya da olabilecek kişiler için yapılan bir sınavdır. Bu sınav ile her öğrenci kendi istediği bölüme geçme şansı yakalayacaktır.

DGS Kursları

DGS Kursu Ankara şubemizde hizmete başlamıştır. Gruplar oluşturularak açılacak olan DGS kursumuz için acele etmenizde fayda var. Gruplar her ay için oluşturularak sınıflarımız 20 şer kişilik olacaktır. İstediğiniz seansı tercih edebilirsiniz. Diğer kurslarımızda da olduğu gibi kaçırdığınız seanslar için diğer ders seanslarına ister hafta içi ister hafta sonu katılma hakkınız vardır. Mutlaka size uygun bir seans oluşturulacaktır.

DGS Konusunda Uzman Öğretmenler

Öğretmenlerimiz Türkçe sözel ve matematik alanında konusunda uzman ve tecrübelidir. Çalışmalar sırasında zaman problemini aşmayı öğrenerek istediğiniz üniversiteyi kazanma şansını yakalayacaksınız. Tecrübesi yüksek öğretmenlerimiz sayesinde eksik konuların tamamlanması, zamanın iyi kullanılması, özgüven kazanımı ve ipuçlarının kullanılması konusunda sizde tecrübe kazanacaksınız.

Seviyelere Göre Gruplar

Özellikle seviye tespiti yapılarak seçilecek gruptaki çalışmalardan olumlu sonuçlar alınmaktadır. Katılan herkesin hızına ve bilgisine göre değerlendirilme yapılır ve uygun olan gruba yerleştirilir. Aynı seviyedeki diğer öğrenciler ile aynı grupta olmak hem hızınızın ve hem de eksikler konusundaki ilerlemenin birlikte yürümesi adına önemlidir.

DGS Konuları

  • Temel Matematik
  • Geometri
  • Matematik
  • Sözel Mantık
  • Sayısal Mantık

Tamamlayıcı Yoğun Etütler

Dönem boyunca girilen tüm derslerde anlaşılmayan ya da eksik kalan konular için özel etütler verilmektedir. Özellikle her sınıf için özel etüt programı uygulanmaktadır. Bol pratik ve yoğun etütlerle DGS başarımız üst seviyelerdedir.

Bire Bir dersler

Özellikle yoğun etütlerde verilen tekrarlardan sonra yine kendinizi eksik hissettiğiniz konular var ise bire bir ders talep edebilirsiniz. Öğretmenlerimiz ile günü ve saati karşılıklı anlaşılarak bu dersler ile eksiksiz bir şekilde her konuyu anlayarak geçeceğiz.

Yaz Kampı

İki ay boyunca yapılacak olan yaz kampında deneme sınavları, konu tekrarları ve tarama testleri ile kendinizi sınava hazır hissetmeniz sağlanacaktır.

Online DGS Kursu

DGS kursu Ankara şubemizde devam ederken aynı zamanda Online DGS Kursu paketimiz ile geç kalanlar için de uzaktan eğitim vermekteyiz.  Canlı derslerimizin video kayıtlarından ya da canlı ders izleme imkanlarından faydalanmak için ücretsiz deneme linkimizi tıklayabilirsiniz.