DGS MATEMATİK

DGS Hazırlık Kursu

ankara butik dgs dershaneleriMatematiğin En Kolay Hali

Matematik bazı öğrencilerin korkulu rüyasıdır. Nasıl çalışacağından başlayıp neye çalışmasını gerektiğini bilemeyecek kadar matematikten uzak olan çocuklarımız vardır. Oysaki mantığı kavrandığında matematiğin çok eğlenceli bir ders olduğu görülecektir. Bir öğrenci ister eşit ağırlıktan isterse sayısaldan üniversite sınavına girsin mutlaka matematik yapmak zorundadır. Ön lisans eğitiminden 4 yıllık fakülteye geçmek isteyenler DGS Matematik sorularını yapmak zorundadır.

Dikey Geçiş Sınavı’nda iki alan bulunur. Biri sözel diğer sayısaldır. Sözel bölümde Türkçenin temel konuları ve sözel mantığı ölçen sorular vardır. Sayısal bölümde sayısal mantığı ölçen, geometri ve DGS matematik dersi soruları bulunur. Kursumuzda matematik konuları öğrencilerin seviyesinde anlatılır. Özel metotlar eşliğinde anlatıldığından her seviyedeki öğrenci tarafından anlaşılır.

Kişiye Özel Matematik Tekniği

Her öğrencinin bir öğrenme tekniği vardır. Alanında uzun yılların tecrübesini biriktirmiş DGS matematik öğretmenlerimiz, kişiye özel anlatım teknikleri kullanmaktadır. DGS öğrencilerinin çoğunluğu konulara üniversite sınavında hazırlanma aşamasından hakimdir. Zaten üzerinden fazla zaman geçmediğinden konular hatırlanmaktadır. Fakat genel olarak karşılaştığımız problem pratikliktir.

Öğrenciler konuları bildiği halde süreyi yetiştiremediklerinden başarısız olmaktadırlar. DGS matematik kursu sistemimizle verdiğimiz eğitimle öğrencileriniz süre yetiştirememe derdinden kurtulmaktadır. DGS matematik soruları yüksek okul mezunlarının seviyesine uygun olarak hazırlandığından çok soru çözmek başarının anahtarıdır. Yıllardır öğrenci yetiştirme tecrübesi olan kadromuz, pratik soru çözme teknikleri ve yöntemlerini göstererek öğrencilerimizin hızını artırmaktadır. Kısa sürede doğru çözmek için gerekli bütün bilgilerin aktarımı yapılır.

DGS Matematik Dersi İşleyişimiz

Üniversite sınavına tekrar girip 4 yıllık fakülteye geçmek çoğu öğrenciye zor gelir. Bundan dolayı DGS sınavı daha çok tercih edilir. 2 yıllık yüksek okulların olduğu illerde DGS kursları oldukça fazladır. Kurs seçimi yaparken DGS matematik başarılarını dikkate alabilirsiniz. Çünkü Matematik konularını öğretip pratik soru çözdüren kurum bu DGS sınavına hazırlama işini çözmüş olduğu anlamına gelir.

Kursumuzdaki bütün öğretmenlerimiz uzman matematik öğreticileridir. Aynı zamanda yılların tecrübesine sahiptirler. DGS matematik kursu Ankara için tecrübe çok önemlidir. Matematik alanında kaliteli yayınları kullanmaktayız. Konularda eksiği olduğunu düşünen öğrencilerin birebir ders alma şansı bulunmaktadır. Bazen öğretmenlerimiz öğrencilerin eksiklerini gidermek için birebir dersi kendileri ayarlayarak eksiksiz sınava hazırlık tamamlanır.