DGS Kursu

DGS

  1. Before
  2. After

DGS KURSU
Etika Eğitim, diğer DGS kurslarından farklı olarak butik eğitim vermektedir. Kursiyerlerimizin kalabalıkta kaybolmalarını istemiyoruz.

  • Öğrencilerimiz seviyelerine uygun sınıflarda eğitim almaktadır.
  • Sınıf mevcutlarımız maksimum 12 kişi
  • Ücretsiz soru kampları
  • DGS deneme sınavları
  • DGS yaprak testler
  • DGS konu anlatımlı kitaplar
  • DGS soru bankası
  • DGS konu tekrarları

Ankara DGS Kursu Hizmetimiz

Akademik eğitimle öğrencilerini başarıya hazırlayan, kişiye özgü rehberlik hizmetleriyle fark yaratan, başarısını ve tecrübelerini ileriki nesillere aktarmayı hedefleyen kurumumuz; kararlı ve azimli bir şekilde çalışarak, araştırarak kaliteyi ön planda tutarak ülkesine ve topluma faydalı olabilmeyi ilke edinmiştir.

Kurumumuz, ALES, YÖS, AÇIKÖĞRETİM, KPSS ve DGS alanlarında Türkiye’nin ilk eğitim kurumları arasında olma özelliğine sahiptir. DGS bölümünde onlarca Türkiye Birinciliği ve binlerce meslek yüksek okulu mezununu ülkenin en seçkin üniversitelerine yerleştirme başarısıyla bu hususta tek olduğunu kabul ettirmiştir.

ALES, KPSS, YÖS ve DGS bölümlerinde uzman eğitim kadromuz tarafından hazırlanan binlerce soru, soru bankası, deneme sınavı ve quizler ÖSMY sınavlarında olduğu gibi pek çok üniversitenin uyguladığı YÖS sınavında da öğrencileri başarıya taşımış ve istedikleri bölümleri kazanmalarına yardımcı olmuştur. Ankara DGS Kursu olarak öğrencilerimizin üniversiteye sorunsuz bir biçimde kayıt olmaları için gereken tüm desteği sağlıyoruz.

Kapsam Bakımından Ankara DGS Kursu

Kurslarımıza katılarak hayalinizdeki üniversitenin kapılarını aralama şansını elde edeceksiniz. Ankara DGS Kursu (DGS kursu Ankara) ABSEM eğitim modelini uygulamaktadır. Bu uygulama dolayısıyla tüm soruları kolaylıkla yanıtlayacaksınız. İyi bir eğitimden sonra başaracağınıza sizde inanacaksınız. Alanında en iyi ve uzman eğitmenlerle çalışan kurumumuzda ister örgün isterseniz de uzaktan eğitim kursu alabilirsiniz.

DGS kursu ön lisans mezunlarının katılabildiği 4 yıllık lisans eğitimine geçiş yapmak için her yıl ÖSYM tarafından gerçekleştirilen bir sınavdır. Bu sınava girebilmek için bir meslek yüksek okulu ya da açık öğretim ön lisans programından mezun olmak gerekir. Eğer son sömestr ve staj çalışmanızı tamamlamışsanız da bu sınava girebilirsiniz.

Ankara DGS Sınavı İçeriği

DGS eşit ağırlık türünde bir sınav olup hem sözel hem de sayısal ağırlıklıdır. Toplam 120 sorudan oluşan sınavın 60 sorusu sözel 60 sorusu da sayısaldır. Sınavda 4 yanlış cevap 1 doğruyu götürür ve sınav süresi 140 dakikadır.

Ankara DGS Kursu (DGS Kursları) olarak kursiyerlerimize stresle başa çıkma yöntemleri, hızlı okuma teknikleri, sınav kaygısı ve etkili ders çalışma yöntemleriyle ilgili motivasyon seminerleri verip katılımlarında da sertifika veriyoruz. Hafta içi akşam ve hafta sonu gündüz programlarımıza dahil olmak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçin.

Neden DGS Kursu Almalısınız?

DGS kursu ön lisans eğitimi tamamlandıktan sonra daha iyi şartlarda geleceğe hazırlanmak için alınan bir kurstur. Kurs kapsamında Matematik, Türkçe, Sayısal ve Sözel mantık, hızlı okuma ve anlama teknikleri ile ilgili en kaliteli eğitimleri alırsınız. Sınav için sizleri 3 aşamada hazırlayan kursumuz bu aşamalar kapsamında bilinen tüm teknikleri öğrenerek iyi bir süreç geçirmenizi sağlıyor.

Hayatınızın belki de en önemli kararlarından bir tanesini alarak büyük bir cesaret örneği göstereceğiniz büyük bir adım atmaya hazır mısınız? O zaman sizleri de diğer kursiyerlerimiz gibi kaliteli bir eğitim almaya davet ediyoruz.