SAT Kursu

sat kursu

SAT kursu özellikle yurt dışında üniversite eğitimi görmek isteyen öğrencilerin SAT sınavına hazırlık sürecinde her daim yanlarında olacak ve onları en iyi şekilde sınava hazırlayacak kurstur. SAT eğitimleri sizler için butik sınıflarda yapılmaktadır. Bu sınıflarda az kişi olmaktadır ve eğitimden alacağınız verim bu sayede maksimuma ulaşır. Kursumuza katılmak isteyen herkes SAT ücretsiz demo dersine girebilir ve kursumuzun sunduğu imkanları değerlendirebilir. Ücretsiz SAT demo dersimize katılmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

SAT kursları kurumumuz bünyesinde online SAT kursu ve yüz yüze SAT kursu olarak verilmektedir. Bu kurslardan istediğinizi tercih edebilirsiniz. Ayrıca, az kişilik sınıflar olduğundan dolayı eğitmenlerle en iyi şekilde iletişim kurma imkanına sahip olun.

Ankara SAT Kursu

 • 120 Saat SAT Sınav Hazırlığı
 • 40 Saat SAT Mathematics
 • 40 Saat SAT Critical Reading
 • 40 Saat SAT Writing
 • Online ve Yüz Yüze SAT Eğitimi
 • SAT Sınav Alıştırmaları
 • Uzman Eğitmenler
 • Kaliteli Yayınlar

Hızlandırılmış SAT Kursu

SAT kurslarımızda hızlandırılmış ve yoğun eğitimler alabilirsiniz. Bu sizin SAT sınavı için daha hızlı ve verimli bir hazırlık süreci geçirmenizi sağlar. SAT hızlandırılmış kurslarımızda en güvenilir yayın ve materyalleri kullanarak sizlerin başarısına destek veriyoruz.

SAT kurslarımıza katılanlar sınav çalışma süresince kurumumuzdan en iyi ve verimli eğitim ve desteği alarak başarıya ulaşabilirler. SAT sınavında yeterlilik sağlamanız için var gücümüzle çalışıyor ve sınav başarınıza değer veriyoruz. SAT hazırlık kursu sizlere pratik egzersizler de sunarak hem teorik hem pratik anlamda gelişmenizi sağlar.

SAT Kursumuz İle İlgili Bilgi Almak İçin Formu Doldurunuz


  İlk yorumu yazan olun.

  Lütfen giriş yapıp yorum ekleyin
  Favorilere Ekle
  Kayıtlı: 52 öğrenci
  Süre: 360 saat

  Archive

  Working hours

  Monday9:30 am - 6.00 pm
  Tuesday9:30 am - 6.00 pm
  Wednesday9:30 am - 6.00 pm
  Thursday9:30 am - 6.00 pm
  Friday9:30 am - 5.00 pm
  SaturdayClosed
  SundayClosed