Online SAT Kursu

online sat kursu

Online SAT kursu, sizlerin SAT sınavında başarı elde etmesi için teknolojinin sunduğu online materyaller ile alanında tecrübeli eğitmenler tarafından hazırlanmış bir kurstur. SAT online kursları özellikle yurt dışında üniversite eğitimi alma hedefi olanlar için çok önemlidir. Kursumuzda kayıt yaptırmadan önce ücretsiz SAT demo dersine girebilirsiniz. Böylelikle, sınav hazırlık sürecinde sizlere sunacağımız imkanları gözlerinizle görebilirsiniz. Online SAT eğitimlerimize katılmak isteyenler ücretsiz dersimize girebilirler.

SAT online kursu içinde sizlere online materyaller, nitelikli yayınlar sunarız. Uzaktan SAT derslerine alanında uzman profesyonel eğitmenler girer. Az kişilik sınıflarımızda eğitim alırsınız ve verimli bir şekilde sınava hazırlanabilirsiniz.

Ankara Online SAT Kursu

 • 120 Saat SAT (Reasoning Test) hazırlık
 • 40 Saat SAT Mathematics
 • 40 Saat SAT Critical Reading
 • 40 Saat SAT Writing
 • Düzenli Alıştırmalar
 • Pratik Egzersizler
 • Profesyonel Kadro
 • Nitelikli Materyaller

En İyi SAT Online Kursu

Online SAT kursları dünya standartlarına uygun olarak en iyi imkanlar ile birlikte verilmektedir. Online kurslarda verimli çevrimiçi programlar, kendini kanıtlamış yayınlar kullanılır. Bununla birlikte, profesyonel kadromuz sayesinde SAT online eğitimleri sizlerin başarılı olmasını sağlar.

Online SAT kurslarımıza katılanlar sınav hazırlık süresince kendilerini geliştirebilecekleri birçok imkana kursumuz sayesinde sahip olurlar. SAT sınavı içeriklerine uygun olarak hazırlanan ders programı ve eğitim içeriği başarı odaklı çalışmanızı sağlayacaktır. SAT sınavında başarı için kurumumuzu tercih edebilirsiniz.

Online SAT Kursumuzla İlgili Bilgi Almak İçin Aşağıdaki Formu Doldurabilirsiniz


  İlk yorumu yazan olun.

  Lütfen giriş yapıp yorum ekleyin
  Favorilere Ekle
  Kayıtlı: 72 öğrenci
  Süre: 360 satt

  Archive

  Working hours

  Monday9:30 am - 6.00 pm
  Tuesday9:30 am - 6.00 pm
  Wednesday9:30 am - 6.00 pm
  Thursday9:30 am - 6.00 pm
  Friday9:30 am - 5.00 pm
  SaturdayClosed
  SundayClosed