Blog

Butik Eğitim Farkı

Butik DGS kursu, Ankara‘ da çok fazla görmek mümkün değil. Ankara‘ da çok fazla önlisans öğrencisi ve mezunu bulunmakta. Hal böyle olunca DGS dershaneleri bir sınıfta, KPSS‘ den gelen alışkanlık olsa gerek, 10-12 kişilik sınıf mevcutları üzerinde ortalama 20-25 kişilik sınıflarda DGS hazırlık kursu vermektedir. 20 kişi üzerinde eğitim veren çok fazla kurs bulunmakta. Bu sayının 30′ un üstüne çıktığını duymuşsunuzdur.

30 kişilik bir sınıfta öğrencilere ayıracağınız vakiti düşünün. Öğretmene herkes bir soru sorsa: ” Hocam, ben şunu anlamadım. ” Aman Allah’ ım, ders bitti.

Bilişsel Akademi Butik DGS Kursu

Az öğrenci, çok ilgi.. Biz işimizin gereğini yapmak zorundayız. Öğretmenlik vicdan mesleğidir. Önlisans’ ta okuyan ve mezun olacak durumda olan ya da mezun olan öğrencilerimizin hayali lisans eğitimlerini tamamlamak. Bunun içinde DGS‘ de başarılı olmak zorundalar. Matematik bir çoğu için sıkıntı. Türkçe yine uzun yeni nesil sourlarla oldukça zaman alıyor. Birçok öğrencimiz dersleri çok sıkı takip ediyor, tekrarlar yapılıyor; ama soru çözerken sıkıntı yaşıyorlar. Çok fazla DGS soruları çözüp pratik kazanmaları lazım. Yapamadıkları soruları soracak bu şekilde de pratiklerini geliştirecekler. Sadece yapamadıkları sorular mı? Hayır, doğru yaptıkları ama süreyi kullanamadıkları sorularıda soracaklar ki sınavda benzer soruları daha hızlı çözsünler.

Lafın kısası DGS kursu butik olmalı. Sınıflarda az öğrenci, çok ilgi.

DGS Butik Dershane

  • Gruplarımız

Maksimum 4 kişilik DGS sınıfları

Maksimum 12 kişilik DGS sınıfları

  • Hafta içi ve hafta sonu gruplar
  • Farklı kaynaklar
  • İki hafta da bir DGS tarama sınavları
  • DGS deneme sınavları
  • DGS soru kampları
  • DGS rehberlik
  • DGS için hızlı okuma eğitimleri
  • DGS alanında tecrübeli eğitmenler

Sayamadığımız daha çok şey var. DGS kursumuzda sınırsız hata yapma hakkı. Evet, sınırsız. Tek şartımız yapamadığınız soruyu ya da doğru yaptığınız sorulara tekrar tekrar dönmeniz, her test bitimizde soruları analiz etmeniz. Hızlı okuma eğitimlerinde nasıl ders çalışmanız gerektiğinden tutun optik form doldurmaya kadar bir çok detay sizlere daha önceden bilsenizde tekar verilecek. Alacağınız hızlı okuma eğitimi ile DGS sınavı uzun paragraf sorularını daha kısa sürede çözecek, sınavda zaman problemi yaşamayacaksınız.

All Categories
ales
ales kursu
ankara dgs kursları
dgs
dgs matematik
dgs matematik özel ders
DGS Online Eğitim Paketleri
dgs özel ders
dgs türkçe
dgs türkçe özel ders
dgs uzaktan eğitim
hızlandırılmış dgs kursu
hızlı okuma
hızlı okuma kursu
hızlı okuma teknikleri
kpss
kpss kursu
online ales kursu
online dgs eğitimleri
online dgs kursu
online dgs matematik
online kpss kursu
online sat kursu
online tömer kursu
online yös kursu
sat kursu
tömer
tömer kursu
türkçe
türkçe kursu
yabancılar için türkçe
yös kursu
hızlı okuma
20 saat
online tömer kursu
40 Saat
online tömer kursu
40 saat
online sat kursu
360 satt
online sat kursu
360 saat
online yös kursu
640 saat